sit back and relax, we are calling Srí Lanka
>

Kokosový máj, lásky čas

Co by ti mohly závidět pornohvězdy? Kokos! Mladý i zralý kokos jsou všestrannou sexuální pomůckou a my ti ukážeme, jak na ně, aby tvůj květen byl plný radosti a lásky.

Exoticky voňavý přírodní lubrikant pro báječný sex

Exoticky voňavý přírodní lubrikant pro báječný sex. Běžně dostupné lubrikanty jsou plné chemikálií, které dráždí intimní partie. To ale není případ kokosového oleje! Ten budou vaše intimní partie milovat. Nejenže se skvěle vstřebává, nesnižuje citlivost, není příliš kluzký a má stejné účinky jako lubrikant, ale navíc má ještě pozitivní účinky zdraví a je prevencí proti infekcím a kvasinkám. Je příjemný, chutný a voňavý… takže pozor, aby na vás protějšek nedostal ještě větší chuť! :-)) 

 

Zvýšení sexuální touhy a libida

Už nemá váš sex “šťávu” a “drive”? Pak přidej do společného nedělního smoothie lžíci kokosového oleje. Antioxidanty v kokosu způsobí zvýšení libida a zvýšení sexuální touhy. Pokud si chceš užívat pravidelný báječný sex, pak doporučujeme přidat alespoň 3 lžičky kokosového oleje do jídelníčku a to každý den.

Nezapomenutelná masáž (nebo předehra?)

Kdo by odolal masáži od svého milovaného? A ještě té, která tě díky vůni kokosového oleje v mžiku přenese někam na pláž… do tropů. Kokosový olej nemá prostě při masážích konkurenci - skvěle voní, chutná a nádherně se roztírá. Tak proč tím nenatřít sebe a celého partnera? A pokud chceš jít ještě o level výš, smíchej kokosový olej s RAW kakaovým práškem a medem a pak si už jen užívejte sladkou kokosovo-čokoládovou tělovou masáž, na kterou jen tak oba nezapomenete.

 

Hvězda v sexu díky kokosu

Kokos a hlavně kokosová voda obsahuje spoustu minerálů, které se postarají o správnou funkci pohlavního ústrojí. Například sodík zlepšuje svalovou kontrakci penisu, hořčík zlepšuje cirkulaci krve i v intimních částech těla a tím zlepšuje kvalitu a délku sexu a draslík zvyšuje sexuální výkonnost. A v kombinaci s banánem je úspěch 100% připravenosti do akce zaručen.

Káva a kokos = dlouhotrvající erekce

Bylo zjištěno, že káva i kokosová voda mají pozitivní efekt na mužskou erekci. A co takto je zkombinovat a udělat partnerovi super drink? Pro lepší a kvalitní sexuální funkci doporučujeme zařadit kokosovou vodu každý den.

Energie na celou noc

Kokosová voda je skvělým začátkem před nočními hrátkami - hydratuje vás a nabije energií na celonoční randění. Kokos obsahuje spoustu přírodně se vyskytujících cukrů, které vám dodají energii, šťávu a rychlost.

Lék pro mužskou prostatu

Kokos a všechny jeho produkty jsou úžasným přírodním lékem a prevencí pro mužskou prostatu (obsahují zinek, který je obranou proti volným radikálům, hormonálním problémům a zabraňuje rakovině prostaty), která je důležitá pro životaschopnost spermií a je to takový stimulační “G-bod” u mužů.

Neodolatelná pokožka

Vitamín E obsažený v kokosu udržuje krásnou, hebkou a jemnou pleť, takže budete vypadat neodolatelně sexy :-) A to platí i pro muže. Stačí si kokosovým olejem namazat pleť po holení a dejte sbohem škaredým škrábancům.

Kokos dělá muže mužem

Kokosové mléko je výborné pro zvýšení mužského testosteronu v těle - a to je to, co dělá muže mužem. Dodá mu pořádný “drive” v sexu. Zakomponujte kokosové mléko miláčkovi třeba do zeleninové polévky, smoothie nebo curry.

Sexy kokosové dobroty

Máj je lásky čas. Tak spoj dobré s užitečným a připrav miláčkovi nějakou tu dobrotu z kokosu - nejenže bude božsky chutnat, ale také prospěje vašemu vztahu i zdraví :-) Nemusí to být jen dezert, ale třeba alko nebo nealko kokosový drink. Na našem webu v receptech najdeš spoustu inspirace.

TIP NA ZÁVĚR

Z vlastních zkušeností doporučujeme koupit si velký kokosový olej a rozdělit ho do 3 menších skleniček - jednu do kuchyně, druhou do koupelny a třetí mít v ložnici vedle postele :-)

 

 

 

x

shopping cart

Price including VAT.

Your shopping cart is empty

up
close
free e-book Life, Love & Coconuts